İstanbul’da Uygun Fiyatlı Sürücü Kursu Bulmak

İstanbul’da Uygun Fiyatlı Sürücü Kursu Bulmak

İstanbul’da uygun fiyatlı sürücü kursu bulmak, oldukça zordur. Bunun temel nedenlerinden biri çok sayıda sürücü kursunun yer almasıdır. Sürücü kursları ile 2016 yılında yapılan yönetmelik değişikliği ile bu durumun önüne geçilmiş olsa da hala taban fiyatın çok üzerinde fiyatlarla sürücü kursu hizmeti veren kursa rastlamak mümkündür. Taban fiyatı ve taban ders saati uygulaması ile kursların daha iyi bir eğitim standardına sahip olması sağlanmaya çalışılmıştır.

Sürücü kursları, kişinin istediği ehliyeti alabilmesi için gerekli ve zorunlu olan eğitimi sağlar. Sürücü adayının talep ettiği sürücü belgesi için gerekli eğitimin ardından sürücüler sınavlarda başarılı olarak ehliyet almaya hak kazanır. Sürü kursları bu noktada sadece eğitim hizmeti değil aynı zamanda ehliyet alma süreci içerisinde gerekli destekleri de adaylara sunmaktadır. Evrakların tamamlanması ve gerekli prosedürler hakkında hem harcanan zamanı minimum seviyeye indirir hem de adayların kolaylıkla bu süreci tamamlamasını sağlar. Eğitim sürecinde zorunlu olan sürücü kursları aynı zamanda danışmanlık hizmetini de sunarlar.

En Uygun Fiyatlı Sürücü Kursu Nasıl Bulunur?

Sürücü kursları, eğitim hizmeti verdikleri sürücü adaylarının teorik sınavda ve direksiyon sınavlarında gösterdiği başarıya göre belli bir puan alırlar. Bundan dolayı da her sürücü kursu sürücü adaylarının en yüksek puanlarla bu sınavları geçmesini ister. Bunun içinde sürücü kursları, adaylarının başarılı olması için yüksek donanıma sahip bir şekilde eğitilmesini sağlar. Ayrıca tüm kurslar Milli Eğitim Bakanlığı’na ait müfettişler tarafından da belli sıklıklarla denetlenir.

Sürücü kursları fiyatları ile ilgili olarak uygulanan taban fiyat uygulaması ile birlikte sürücü kursları hemen hemen birbirine yakın fiyatlarla kurs hizmetini sunar. Bu noktada sürücü kursu seçiminde fiyatın önüne verilen eğitim kalitesi ve sunulan şartlar geçer. Kurs seçimi yaparken kursun başarı puanına, direksiyon derslerinin yapılacağı araçların modellerine ve eğitmenlerin tecrübesini dikkate almalısınız. Çünkü ehliyet alma süreci ile ilgili yapılan değişikliklerle birlikte artık sınavlar daha zorlayıcı hale geldi. Bundan dolayı da eğitimin kalitesi her şeyden daha önemlidir.

En Uygun Fiyatlı Sürücü Kursu Hizmeti: Bakırköy Sürücü Kursu

Doğan Sürücü Kursu, Bakırköy sürücü kursları içerisinde yer alan ve uygun fiyatlarla kurs hizmeti sunan firmalardan biridir. Uygulanan taban fiyat yönetmenliği doğrultusunda belirlenen fiyatlar çerçevesinde sizlere en kaliteli eğitimi verir.

Eğitim sürecinde sürücü adayları, profesyonel ve en az 10 yıllık deneyime sahip eğitmenler tarafından gerekli eğitimleri alır. Sürücü adayları için en uygun öğrenme şekilleri belirlenir. Farklı anlatımlarla sürücü adayları için akılda kalıcı bir eğitim süreci hedeflenir. Farklı araçlarla adayların kolay öğrenim sağlayacağı ve rahat edecekleri araçlar seçilerek direksiyon dersleri verilir.

Çalışan kursiyerler için, iş çıkış saatlerinde eğitim alabilmeleri için direksiyon dersleri uygun saatlerde verilebilmektedir. Ayrıca diğer sürücü adayları da kendilerine en uygun gün ve saatlerde ders programlarını oluşturabilmektedir. Videolu dersler ve mobil uygulamalar ile sürücü adayları diledikleri zaman pratik yapabilir.

İletişim

Ehliyet Almak İçin Hemen İletişime Geçin

Bizi Arayın

+90 (212) 543 62 60

Adres

Zeytinlik Mahallesi Cumhuriyetçi Sokak No: 23 Kat: 1 / 2
Bakırköy – İstanbul

HEMEN ÜCRETSİZ İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM