Sürücü Kursu Fiyatları

En Uygun Sürücü Kursu Fiyatları Nelerdir?

Sürücü kursu fiyatları, haksız rekabet engellenmesi ve verilen eğitimin kalitesinin yükseltilmesi için taban fiyat uygulamasına tabi tutulur. Her yıl Türkiye genelinde her il ve tüm sürücü kursları için belirli bir miktarda taban fiyat belirlenir. Sürücü kursları, hizmet vereceği kişilerden bu fiyatın altında bir ücret alamaz.

Sürücü kursu fiyatları konusunda uygulanan bu kural ile birlikte her yıl tüm ehliyet sınıfları için kursiyerlerden talep edilecek taban fiyat belirlenir. Kursiyerin istediği yani alacağı ehliyete göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ayrıca kişinin elinde bir mevcut olan ehliyet sınıfı varsa ve farklı bir ehliyet sınıfına ait ehliyet alma istiyorsa ödenecek ücret değişiklik gösterir.

En Uygun Sürücü Kursu Fiyatları ile Kaliteli Hizmet

Sürücü kursu fiyatları için taban fiyat uygulaması yalnızca en düşük fiyatları belirler. Ancak herhangi bir tavan fiyat belirlenmediği için kimi kurslar kursiyerlerden çok yüksek fiyatlar talep edebilir. Bakırköy Sürücü Kursu, İstanbul’da en uygun sürücü kursu fiyatları ile kaliteli bir hizmet sunar.

Doğan Sürücü Kursu, İstanbul sürücü kursu fiyatları içerisinde en uygun fiyatlarla hizmet veren sürücü kursudur. Hangi sınıf ehliyet olursa olsun resmi merciler tarafından uygulanan taban fiyatta hizmet sunmaktadır. Bu sayede A sınıfı, A1 sınıfı, A2 sınıfı ve B sınıfı ehliyetlere oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bakırköy Sürücü Kursu Fiyatları

Sürücü belgesi sınıfları için uygulanan taban fiyatlar; A sınıfı için 1600, A1 sınıfı için 1050, A2 sınıfı için 1280 ve B sınıfı için 1600 Türk Lirasıdır. Doğan Sürücü Kursu, uygulanan taban fiyatlarla aynı ücreti talep ederek en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Doğan Sürücü Kursu olarak A, A1, A2 ve B sınıfı ehliyetlerde hem teorik dersler hem de direksiyon dersleri verilmektedir. Her sınıf için toplam ders saati değişmektedir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliği çerçevesinde uygulanan taban saat uygulaması ile ders saatleri uyuşmaktadır.

Eğer elinizde mevcut bir ehliyetiniz varsa ve farklı bir sınıfı ehliyet almak istiyorsanız bunun için istenen kurs ücretleri farklı bir şekilde belirlenir. Elinizdeki mevcut ehliyet sınıfı ve talep ettiğiniz ehliyet sınıfına göre fiyat belirlenir. Aynı şekilde bu durumda da uygulanacak fiyat tarifeleri taban fiyat uygulamasına tabi tutulur.

Ehliyet Alırken Sürücü Kursu Ücreti Dışında Hangi Ücretler Ödenir?

Ehliyet sahibi olurken ödeyeceğiniz ücretler sadece kurs ücretinden ibaret değildir. Yazılı sınav ve gerekli tüm aşamaları başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra harç ücreti de ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca Polis Vakfı Ücreti ve Sürücü Belgesi Kart Ücreti de talpe edilen harç ücretinin üzerine eklenir.

Ehliyet alırken talep edilen bu fiyatlar her yıl sürücü kursu fiyatları gibi değişiklik gösterir. Örneğin B sınıfı ehliyet almak isteyen bir kişi yazılı sınavda ve direksiyon sınavında başarılı olduktan sonra ehliyet almaya hak kazanır. Bu hakkı elde ettikten sonra 2018 yılı için ödeyeceği harç ücreti 495,70 TL, Polisi Vakfı Ücreti 25 TL ve Sürücü Belgesi Kart Ücreti 134 TL’dir.

Bakırköy Sürücü Kursu olarak İstanbul’un en uygun fiyatlarla sürücü kursu hizmeti sunan firmasıyız. Ayrıca kursiyerlerimize alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerle sürücü eğitimi sunuyoruz. Sizde eğer en uygun sürücü kursu fiyatları şeklinde bir araştırma yapıyorsanız ve uygun fiyatla ehliyet sahibi olma arayışı içerisindeyseniz Doğan Sürücü Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlandırma

En ucuz ehliyet fiyatları ile istediğiniz ehliyet sınıfına sahip olabilirsiniz.

A Sınıfı Sürücü Belgesi

TL1600

 • Direksiyon Dersi
 • Teorik Dersi
 • 34+12 Saat Ders
Planı Seçin

A1 Sınıfı Sürücü Belgesi

TL1050

 • Direksiyon Dersi
 • Teorik Dersi
 • 34+14 Saat Ders
Planı Seçin

B Sınıfı Sürücü Belgesi

TL1600

 • Direksiyon Dersi
 • Teorik Dersi
 • 34+16 Saat Ders
Planı Seçin

A2 Sınıfı Sürücü Belgesi

TL1280

 • Direksiyon Dersi
 • Teorik Dersi
 • 34+14 Saat Ders
Planı Seçin

İletişim

Ehliyet Almak İçin Hemen İletişime Geçin

Bizi Arayın

+90 (212) 543 62 60

Adres

Zeytinlik Mahallesi Cumhuriyetçi Sokak No: 23 Kat: 1 / 2
Bakırköy – İstanbul

HEMEN ÜCRETSİZ İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM